Panel Çit

Panel Çit
    Uzun Ömür
Güçlü kaynak yapısı ve galvaniz üzeri elektrostatik boya kaplaması sayesinde maksimum korozyon direncine sahip panel sistemidir.

    Rijidite ve Kalite
Yüksek kaliteli ve uygun maliyetli çözümler sunan Akayçit panelçit serisi paneller, rijiditesi ve dayanımı ile tüm projelerde güvenle uygulanabilir.

    Kolay Montaj
Özel olarak geliştirilmiş çit aksesuarları sayesinde her türlü zemine kolaylıkla ve yüksek hızla montaj imkanı sağlayan Akayçit bahçe çitleri, en çok kullanılan panel sistemidir.

    Tam Sistem Çözümü
Akayçit panel ve bahçe çit sistemi her projeye uygun olarak farklı yükseklikte paneller ile bunlara uygun çit aksesuarları sayesinde uygulandığı alanlarda kopmle bir çözüm sunar.

    Kullanım Alanı
Profesyönellerin en çok tercih ettiği ve uzun metrajlı uygulamlarda ön plana çıkan konut projeleri, okul, fabrika ve benzeri uygulamalarda en uygun çözüm.

    Panel Sistemi
Eni 2500mm olan Akayçit paneller 1030mm ile 2030mm arasında değişen ve tüm ihtiyaçlara çözüm sunabilecek yüksekliklerde üretilmektedir. Panellerin üst veya alt kısımlarında 30mm yüksekliğinde çıkıntı olup, boylam ekseninde bulunan boğumlar panellere yüksek rijidite sağlamaktadır. Panellerde göz aralıkları 100x50mm olup, tel çapı 4.5mm dir.

    Profil ve Bağlantı Sistemleri

    Kaplama Tekniği
Galvaniz telden üretilmiş olan Akayçit paneller, adelans arttırıcı ön işlemden geçirildikten sonra galvaniz üzeri elektrostatik boya ile kaplanarak korozyona karşı yüksek derecede mukavemet sağlanır.     Renk Seçenekleri
Akayçit panelçit sistemi standart rengi RAL 6005 yeşil dir.

    Avantajları

    Dekoratif
Özel tasarımı ve ihtiyaca göre çeşitleri ile tüm projelerde çevre güvenliği ve korkuluk vazifelerini en uygun ve dekoratif şekilde yerine getiren mükemmel çözümler sunar.

    Uzun Ömür
Galvaniz üzeri tüm RAL renklerde üretilebilen Akayçit paneller, uzun yıllarca bakım masrafı gerektirmeden güvenle kullanılmak için tasarlanmıştır.

    Kolay Montaj
Geçme kelepçe sistemi sayesinde hızlı ve kusursuz montaj imkanı.

    Tam Sistem Çözümü
Özel olarak tasarlanmış bağlantı aksesuarları sayesinde sağlam ve hızlı montaj sağlayan tam uyumlu sistem çözümü.

    Kullanım Alanı
Çok geniş kullanım alanına sahip olan Akayçit panelçit sistemi, güvenlik amacının yanısıra, havuz çevreleri,trabzan,korkuluk ve küpeşte olarakta kullanılabilmektedir.

    Panel Sistemi
Akayçit panelçit sistemi, genişlik ve yükseklikleri konusunda büyük ölçüde elastikiyete sahip panel çeşitliğine sahiptir. 21mm kalınlığında tüp sistemden oluşan Akayçit bahçeçit sistemleri,göz aralıkları 85-100mm arasında alternatiflerde üretilmektedir.

    Kaplama Tekniği
Galvaniz üzeri matlaşma sonrası Polyester kaplama tekniği ile üretilen Akayçit panel çitler, uygulanan üretim yöntemi sayesinde uzun yıllar bakım gerektirmemektedir.

    Renk Seçenekleri
Akayçit panelçit sistemi standart rengi RAL 6005 yeşil olup , tüm RAL renkler sipariş üzerine üretilebilmektedir.

    Profil ve Bağlantı Sistemi
Özel olarak tasarlanmış olan sapmalı profil bağlantı sistemi sayesinde Akayçit panelçit sistemi benzerleri gibi herhangi bir kaynak gerektirmeden monte edilmektedir.