Özel Ürünlerimiz

Boru Kelepçeli Panel Çit

panelçit

Boru kelepçeli sistem panel çit uygulamalarında kullanılabilecek en sağlam ve en iyi sistemlerden biridir. Bunun sebebi panel çit bağlantı elemanlarında kullanılan kelepçelerin 2,5 mm sacdan imal edilmiş olmasıdır. Bu bağlantı elemanı 4 adet civata ile tutturulduğu için sağlam ve dayanıklı olma konusunda gayet iddialı bir ürünümüzdür. Kullanmış olduğumuz çit sistemleri galvaniz üzeri elektrostatik toz boya ile boyanmaktadır. Buda korumak istediğiniz güzellikleri kaliteli ve peyzaja uygun bir şekilde görünmesini sağlamaktadır.

Boru Kelepçe (Panel Çit Bağlantı Elemanı)

Panel

Panelçit bağlantı elemanı olarak kullandığımız boru kelepçe 2,5 mm sacdan imal edilmiş olup 60 lık boruya göredir. Sizin koruma ve güvenlik amaçlı bahçelerinizin, evinizin veya işyerlerinizin boru kelepçeli bahçe çiti ile sağlam ve dekoratif görünmesini sağlayabilirsiniz. Amacınız bahçe peyzajınızın daha güzel görünmesini sağlamak ve güzelliklere değer katmak istiyorsanız boru kelepçe tam size göre bir ürünümüzdür.


Raysız Askıda Kapılar

sürgülü kapılar

Raysız askıda kapıların size sağlayacağı en büyük avantaj kapının yürümesi gereken zeminin eğimi veya bozuk olması önemli değildir. Çünkü panelçit kapının kendisi askıda hareket ettiği için zemin şeklinin hiçbir önemi yoktur. Raylı kapılara göre en büyük avantajımız araçların geçişinden doğacak olan zemin dezanformasyonuna uğramamasıdır, böylece kapınızın ömrü uzun süreli olmaktadır. Ayrıca panel çit kapıların diğer ferforje kapılara göre en büyük avantajı daha hafif olmasıdır.